Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

(Video) Lindja e gruas transmetohet “live” në Facebook

(Video) Lindja e gruas transmetohet “live” në Facebook
May 17
18:59 2016

Sjellja në jetë e një fëmije është gjëja më e bukur që mund t’i ndodhë një njeriu. Por ç’mund të bëni që kjo gjë të mbetet gjithë jetën në memorie dhe madje t’ua lini edhe brezave pasardhës? E thjeshtë farë: filmojeni dhe hidheni në Facebook.

Këtë gjë ka bërë Fakamalo Kihe Eiki, një banor në Kaliforni, i cili ka filmuar gruan teksa ajo po lindte djalin e tyre.

Videoja është transmetuar “live” në profilin e tij në Facebook dhe është parë tashmë rreth 74.000 herë.

Më poshtë mund ta shihni të plotë videon e lindjes:

 

Komento
Etiketimet
Shperndaje