Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

(VIDEO) Karakteri juaj sipas modelit të flokëve

(VIDEO) Karakteri juaj sipas modelit të flokëve
April 15
15:58 2016

Për cdo vajzë flokët  janë një pjesë shumë e rëndësishme. Çdo kush zgjedh modelin që i pëlqen dhe që ndihet sa më komode. Videoja më  poshtë  ju tregon më tepër rreth karakterit tuaj duke u nisur nga modeli i flokëve.

  1. Vajzat që kanë flokë të drejtë janë të afta të kontrollojnë situata intensive, të ruajnë balancat dhe t’i japin vetes një ndjesi qetësie.
  2. Vajzat që kanë flokë kaçurrela kanë një personalitet të ngrohtë, janë bujare dhe priren të përfundojnë punët shpejt.
  3. Vajzat me flokë të shkurtra nuk  pëlqejnë të bëjnë ndryshime të menjëhershme, janë ambicioze dhe i kushtojnë rëndësi punës së tyre.
  4. Vajzat që mbajnë flokët bisht janë persona që nuk kanë kohë, dhe kërkojnë dicka të shpejtë. Janë të sinqerta,dinamike dhe plot energji.
  5. Vajzat që kanë dëshirë të përdorin aksesorë për floket e tyre nuk janë të përgatitur për ndryshime ju pëlqen të bëjnë qejf dhe janë aventuriere
  6. Vajzat që dëshirojnë floket natyrale. Nuk përpiqen shumë. Dëshirojne te ruajnë jetën e tyre  shpirtërore dhe të thjeshtë, urrejnë stresin.

 

 

Komento
Etiketimet
Shperndaje