Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

(Video) Kaloi mbidozë me Viagra, 27 vjeçari shëtit lakuriq në aeroport

(Video) Kaloi mbidozë me Viagra, 27 vjeçari shëtit lakuriq në aeroport
January 08
23:04 2018

27 vjeçari Steve Cho nga Neë Yorku ka konsumuar një dozë të madhe Viagra dhe më pas ka dalë i zhveshur dhe bërtise në aeroportin e Phuket, Tajlandë.

Është dashur ndërhyrja e 6 roje siguria që të bëhej i mundur ndalimi dhe arrestimi i tij. Më pas ai e ka pranuar se ka konsumuar një dozë të madhe Viagra. Ndërkohë dëshmitarët në vendngjarje janë shprehur se ai sulmonte cdo njeri që i afrohej dhe nuk donte të fliste me askënd. Stafi i aeroportit është munduar ta qetësojë dhe ta ketë nën kontroll 27 vjeçarin.

Më tej njerëzit janë shprehur se kjo ka qenë gjëja më e neveritshme dhe e frikshme që ka ndodhur në një aeroport./Blitz.al/

Komento
Shperndaje