Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

(Video) Ju prezantojmë gjyshen më të fortë në botë

April 04
18:01 2016

Ndiheni të pamotivuar? Ju mungon dëshira për t’u marrë me aktivitete fizike?
Epo, do të habiteni kur të njihni “gjyshen më të fortë në botë”!

Po bën xhiron e internetit videoja e gjyshes 78 vjeçe, e cila shkon në palestër. Shirley Webb e ka filluar këtë aktivitet para 2 vitesh, në moshën 76-vjeçare, dhe vazhdon edhe sot.
Amerikania e konsideron palestrën si shtëpinë e saj të dytë dhe falë vullnetit të hekurt dhe formës së mirë fizike ka arritur të ngrejë deri në 100 kg. Ju duket e pabesueshme? Shikoni videon…

Etiketimet
Shperndaje