Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

(Video) I dashuri i rezulton HIV pozitiv, e shtyp me makinë

(Video) I dashuri i rezulton HIV pozitiv, e shtyp me makinë
June 16
15:06 2016

Ç’do të bënit sikur papritur do të zbulonit se i dashuri i juaj është HIV pozitiv? Do të guxonit ta shtypnit me makinë?

Pikërisht këtë gjë ka bërë një 43-vjeçare nga SHBA, e cila ka përplasur me makinë të dashurin e saj më të ri, teksa  ai po bënte xhiro me biçikletë, me motivin e vetëm se ai kishte rezultuar HIV pozitiv.

I gjithë momenti është filmuar nga kamerat e sigurisë së bizneseve pranë rrugës dhe tashmë ndodhet në duart e autoriteteve, ashtu sikurse edhe 43-vjeçarja.

 

Komento
Etiketimet
Shperndaje