Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

(Video) E keni imagjinuar ndonjëherë se si duket fiks momenti kur mushkonja pickon lëkurën tuaj?

(Video) E keni imagjinuar ndonjëherë se si duket fiks momenti kur mushkonja pickon lëkurën tuaj?
July 12
18:07 2018

Jemi në sezonin e mushkonjave, ku netët bëhen shumë të lodhshme nëse një mushkonjë futet në dhomën tuaj të gjumit ju me shumë mundësi do të kalonit një natë torturuese.

A keni menduar ndonjëherë se si duket mushkonja kur po thith gjakun nga ju gjithë natën?

Dhjetra mushkonja përpiqen që të kalojnë përmes një rrjete që i mban ata mbrapa nga lëkura e njeriut. Ata shtyjnë trupin e tyre nëpër vrima në një përpjekje të dëshpëruar për të arritur “ushqim”, pra gjakun që thithin prej jush.

Por duke qenë se është shumë e vështirë ta shpjegojmë me fjalë këtë process mund të ndiqni videon më poshtë për ta prarë se si duket i gjithë procesi:

Komento
Shperndaje