Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Versioni më i ri (dhe më i bukur) i “Famous” së Kanye West

July 25
13:09 2016

 

Videoja e Kanye West, “Famous”, është një nga videot që ka shkaktuar më shumë zënka e pakënaqësi se gati çdo video tjetër.

Taylor Swift, Donald Trump, Rihanna, Kim Kardashian e shumë të tjerë shfaqen të shtrirë nudo të gjithë së bashku .

Disney ka arritur të sjellë një version ndryshe të “Famous”, që mesa duket është më i mirë se vetë origjinali. Nuk ka më personazhe showbizz-i, por princesha, princër, gjeneralë dhe të këqij.

Galeria e mësipërme do t’ju tregojë më shumë rreth Famous” alla-Disney që do t’ju bëjë të qeshni me të madhe. /Blitz.al/

Komento
Shperndaje