Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Veprime të vogla që do t’ju lehtësojnë jetën, provojini edhe ju!

July 06
14:03 2016

1. Të zgjedhësh fondatinën

Picture 1 of 4

Gjithnjë provojeni ngjyrën e fondatinës në qafë dhe jo në fytyrë. Do të dalloni shumë më mirë se cila ju shkon me tepër me lëkurën tuaj dhe nuk do t’ju duhet të humbni shumë kohë.

Ndonjëherë janë pikërisht gjërat më të vogla e më të thjeshta ato që vështirësojnë rutinën tonë. Na bëjnë të humbim kohë dhe disa herë të nervozohemi. Mirëpo, këto gjëra të vogla kanë zgjidhje; mjafton të jemi pak kreativ dhe gjithçka bëhet e lehtë. Nëpërmjet galerisë ndiqni disa prej këshillave tona dhe bëjeni jetën tuaj më të thjeshtë!

Komento
Shperndaje