Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Vajza rikrijon më shumë se 20 foto identike të blogeres nëpër botë

Vajza rikrijon më shumë se 20 foto identike të blogeres nëpër botë
November 14
12:32 2016

Fjala “kopje” është bërë shumë e zakonshme kohët e fundit pasi shohim shpesh që këngëtarë të ndryshëm apo edhe njerëz të zakonshëm kopjojnë njëri-tjetrin në veshje, në muzikë apo detaje të tjera.

Një blogere ka rrëfyer se një vajzë poston të njëjtat fotografi me po të njëjtat veshje njësoj si ajo. Lauren Mullen ka rreth 600 mijë ndjekës në Instagram dhe njihet si një blogere që udhëton shumë në vende të ndryshme të botës. Ndërkohë, Diana Alexa është një grua misterioze që, mesa duket, shkon në po të njëjtat  vende si Lauren dhe i dashuri i saj Jack, duke shkrepur të njëjtat fotografi.  Diana ka rikrijuar rreth 20 foto të Lauren duke fotografuar edhe detajet më të vogla. Ndiqini në vijim se çfarë ndodh kur fotografia të kthehet në obsesion./Blitz.al/

f1 f5 f3 f2 f4 f6

Shperndaje