Blitz

 Breaking News

Vajza që rikrijon fotot e të famshmëve në Instagram

April 15
13:15 2016

...

...
Picture 1 of 6

Të famshmit përpara se të hedhin një foto në rrjetet sociale  kanë artistët e kozmetikës, stilistët e flokëve dhe cdo person tjetër që ju vjen në ndihmë për të bërë këto foto.  Setet fotografike duken  të mrekullueshme por prapa tyre fshihet një ekip që punon për këtë dhe jo vetëm një person.

Celeste Barber ka provuar të bëjë të njëjtat foto si këta të famshëm por në “kushte shtëpie”. Ajo ka dashur të tregojë ndryshimin që kanë këto foto në realitet. Plot humor Celeste ka bërë fotot në pozicionet që shfaqen edhe të famshmit. Ajo i ka postuar ato në Instagramin e saj dhe duket se kjo gjë është pëlqyer shumë nga ndjekësit e saj.

Tags
Share