Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Vajza mos i kurseni komplimentat! Ja çfarë duan të dëgjojnë djemtë prej jush…

Vajza mos i kurseni komplimentat! Ja çfarë duan të dëgjojnë djemtë prej jush…
May 13
14:24 2018

Nëse mendoni se komplimentat duhet të jenë vetëm në një drejtim, nga djemtë tek vajzat gaboheni.

Është mirë ndonjëherë që edhe rrjedha e fjalëve të bukura të ndryshojë dhe të jenë djemtë ata që marrin komplimenta apo shprehje të këndshme.

Më poshtë do të shihni disa prej komplimentave që atyre u pëlqen ti dëgjojnë prej jush:

  • Shpesh herë djemtë i kushtojnë më shumë kohë veshjes sesa vajzat prandaj bëni mirë t’u thoni nja 2-3 fjalë të bukura për stilin apo kombinimin
  • Partneri apo djali që keni qejf ka një trup seksi? Është i gjatë? Me muskuj? Thuajini!
  • Nëse një djalë ju bën të ndiheni mirë apo të sigurtë me të, thuajini, ndoshta edhe publikisht. Gjëja më e mirë që një partner mund t’i japë asaj që ka në krah është siguria.
  •  Ka ndonjë gjë më seksi sesa partner që mban një aromë që ju çmend? Kombinimi i parfumeve, deodorantëve apo kolonjave më të mira meritojnë një kompliment.
  • Nuk ka gjë më të mirë se të komplimentosh dikë për mendjen apo për mënyrën e të menduarit. Prandaj, kur vjen puna tek njeriu që pëlqen, vijuani gjithmonë në dukje.
  • Për penisin, thuajani nëse u pëlqen ai dhe seksi me të!/Blitz.al/

 

Komento
Shperndaje