Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

U bë e fiksuar pas pornos që 12 vjeç, jeta e Erica-s mes meshkujve, seksit dhe martesës!

U bë e fiksuar pas pornos që 12 vjeç, jeta e Erica-s mes meshkujve, seksit dhe martesës!
February 12
21:42 2018

Në moshën 12 vjeçare, një vajzë e quajtur Erica Garza u fiksua aq shumë duke parë për çdo ditë video të ndryshme pornografike saqë seksi u kthye në fiksimin e saj të përhershëm.

Ajo sot, është 35 vjeç dhe ende nuk ka hequr dorë nga ky fiksim që ka sepse vazhdimisht kërkon të kryejë marrëdhënie seksuale aq sa një burrë i vetëm nuk mundet ta përballojë. Aq kritike është situata sa edhe bashkëshorti i saj përpiqet që ta ndihmojë në këtë fiksim i cili duket se po i shkatërron jetën.

Në moshën 20 vjeçare, pasi kishte përfunduar gjimnazin, ajo vazhdimisht organizonte festa në shtëpi në mënyrë që të takonte sa më shumë meshkuj për të kryer marrëdhënie seksuale.

Fatmirësisht gjendja e saj filloi të normalizohej pasi takoi bashkëshortin i cili fillimisht kishte shprehur po ashtu dëshira të njëjta seksuale me Erica-n. Ata sot kanë edhe një fëmijë dhe 35 vjeçarja tregon se dashuria dhe mbështetja që i ka dhënë bashkëshorti i saj e kanë ndihmuar të emocionohet nga gjëra të ndryshme e të mos e shohë kënaqësinë vetëm tek marrëdhënia seksuale. /Blitz.al/

Komento

Shperndaje