Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Trend i 2018-ës, rrobat e banjës që nuk duhet të mungojnë në garderobën tuaj!

Trend i 2018-ës, rrobat e banjës që nuk duhet të mungojnë në garderobën tuaj!
January 06
18:31 2018

Kudo në botë njerëzit përpiqen të njdekin hapat e modës dhe veshjeve që janë trend të momentit.

Ndër tendencat e rrobave të banjës për vitin 2018 do të jenë ato të cilat do të kenë edhe një rrip në pjesën e mesit.

Nuk ka rëndësi nëse bëhet fjalë për bikini apo body, rripi do të jetë detaji që çuditërisht do të bëjë diferencën këtë vit.

Ndiqni në vijim disa modele të cilat duhet ti merrni në konsideratë nëse planifikoni të bëni pazare./Blitz.al/

 

Komento
Shperndaje