Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Tregojini partneres se jeni një zotëri i vërtetë

Tregojini partneres se jeni një zotëri i vërtetë
November 29
11:03 2016

Femrat shpeshherë kënaqen edhe me disa gjeste shumë të vogla nga ana e meshkujve. Janë pikërisht këto gjeste që i bëjnë ata të duken si “princi i kaltër”. Femrat ndonjëherë nuk kërkojnë asgjë më shumë sesa përkushtimi.

Më poshtë do të gjeni disa prej sjelljeve më të zakonshme që çdo femër pëlqen dhe e bëjnë të ndihet e privilegjuar. Pra, silluni si një zotëri i vërtetë!

  • Hap derën e makinës ose shtëpisë.
  • Ruaji asaj pjesën e fundit të ushqimit.
  • Shpenzoni kohë me familjen e saj.
  • Dërgojini dhurata pa arsye.
  • Ndihmojeni të veshë xhaketën.
  • Putheni në ballë.
  • Kujdesuni dhe mbështeteni atë./Blitz.al/
Komento
Shperndaje