Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Thyhet miti i lidhjeve të gjata. Zbulohen arsyet e ndarjeve

Thyhet miti i lidhjeve të gjata. Zbulohen arsyet e ndarjeve
June 15
15:51 2017

Prej vitesh keni qenë në një marrëdhënie të shëndetshme, por duket se gjërat nuk po shkojnë siç duhen. Lidhja juaj po merr fund e ju ndoshta ende nuk dini se çfarë e ka sjellë këtë. Tashmë është shumë e thjeshtë, pasi kjo gjë e ka një arsye. Më poshtë do të shihni disa prej arsyeve që çojnë në ndarje.

  • Nuk bëni seks mjaftueshëm.
  • Keni pikëpamje të ndryshme për mbledhjen dhe shpenzimin e parave.
  • Nuk ka komunikim midis jush.
  • Nuk keni kompromis me njëri-tjetrin.
  • Mashtroni njëri-tjetrin për gjëra të vogla.
  • Ju nuk keni interesa të përbashkëta.
  • Çdo gjë ju duket e vështirë dhe marrëdhënia juaj nuk funksionon më.
  • Partneri është shumë i rrëmujshëm dhe kjo gjë sjell probleme.
  • Nuk është i sjellshëm dhe bujar, por jep shenja egoizmi./Blitz.al/
Shperndaje