Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Thojini “mirupafshim” tradhtisë pas 2017-s

Thojini “mirupafshim” tradhtisë pas 2017-s
June 16
16:09 2016

Kompanitë Microsoft dhe Apple kanë bashkuar forcat, si rrallë herë, për të reduktuar numrin e divorceve dhe për t’i mbajtur njerëzit të “ngjitur” në marrëdhënien e tyre.

Si do të arrijnë ta bëjnë këtë?

Ata janë në proces e sipër duke krijuar Commit-Tech, një mikroçip, i cili do të mund të vendoset në penis dhe në vaginë dhe në momentin që partneri kryen marrëdhënie seksuale me dikë tjetër atëherë programi që është instaluar në telefonin tuaj, në momentin që është vendosur edhe mikroçipi, do t’i bjerë alarmit.

“Është një ide brilante, pasi synon të mbajë “nën frerë” të gjithë ata meshkuj ose ato femra që nuk mund të rrinë dot pa provuar eksperienca të reja kur janë në fakt në një marrëdhënie”, – shprehet për mediat Stephen Triton.

Mikroçipi do të dalë në treg në mars të 2017-s, prandaj deri atëherë bëni qejf se pastaj…

 

Etiketimet
Shperndaje