Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Të kesh gjoksin e madh nuk është dhe aq bukur! Ja përse…

Të kesh gjoksin e madh nuk është dhe aq bukur! Ja përse…
April 01
14:41 2018

Ju mund të jeni vërtetë të dhënë pas gjoksit të madh, ama vetëm femrat të cilat e kanë një të tillë, e dinë çfarë problemesh hasin!

Bazuar në një intervistë të dhënë për Cosmopolitan.com, modelja seksi e Playboy-t – Lindsey Pelas, na tregon 10 probleme të përditshme me të cilat hasen vajzat me gjoksin e madh!

  • Sa herë që përkulesh përpara, të duket sikur gjoksi do të bie poshtë!
  • Edhe një bluzë e thjeshtë mund të duket shpesh vulgare, kur ke një gjoks të madh.
  • Të mbërthesh kopsat e një këmishe, shpesh shndërrohet në një “mission të pamundur”.
  • Sa herë që bën stërvitje apo kërcen, “gjërat” kërcejnë shumë lart!
  • Është shumë e vështirë të gjesh reçipetat e përshtatshme!
  • Djersitja e gjoksit është një dukuri e zakonshme. Po, deodoranti duhet përdorur edhe aty!
  • Duhet të mësohesh me pyetjet e zakonshme të njerëzve: Kur nuk e ke origjinal, përse e bëre kaq të madh gjoksin?
  • Varëset e gjata nuk janë më të përshtatshmet. Mund të humbasin diku aty!
  • Shpesh ju ndodh që në mes të gjoksit të bjerë ushqim. Problem!
  •  Është e pamundur të vendosësh rripin e sigurimit!

Shperndaje