Blitz | Kliko dhe Informohu

 Breaking News

Të bukur ka plot, por këta janë 7 meshkujt më tërheqës të showbizz-it shqiptar sipas nesh!

Të bukur ka plot, por këta janë 7 meshkujt më tërheqës të showbizz-it shqiptar sipas nesh!
October 07
12:14 2018

Kudo flitet për vajzat e bukura që çmendin publikun me fotot e tyre në Instagram. Por le të kujdesemi pak për barazinë gjinore dhe të flasim për djemtë më të pashëm të showbizzit shqiptar. Çdokush ka preferenca të ndryshme, por besoj se të gjithë biem dakord që kur këta djem na dalin përpara, na kënaqin sytë.  Madje kemi zgjedhur dhe disa foto që të gjithë ju gocave t’ju zbukurojmë ditën. Gjithsesi, kjo është vetëm një listë sipas nesh.

  1. Capital T

Tani të themi të drejtën, shumë fanse të muzikës së tij i ka falë faktit se është i bukur dhe këtu nuk ka  kundërshtime. Një trup muskuloz falë palestrës, një stil i veçantë(ndonëse i shtrenjtë)në të veshur dhe një buzëqeshje që nuk i ndahet janë ato që e karakterizojnë. Tani me thjeshtësinë që shfaq në videot e reja në Youtube me siguri do na bëjë ta duam akoma më shumë.

View this post on Instagram

👽🧠 ????

A post shared by Capital T (@truekapo) on

View this post on Instagram

🧞‍♂️ 3 dëshira ????

A post shared by Capital T (@truekapo) on

View this post on Instagram

Life is amazing, it is what it should be 🇺🇸

A post shared by Capital T (@truekapo) on

  1. Ledri Vula

Ka një arsye pse disa nga vajzat më të bukura kanë qenë të dashurat e tij. Me siguri dhe personaliteti, po atë nuk kemi nga ta dimë.  Brun dhe me tipare të rregullta, Ledri është gjithnjë ai personi që krijon atmosferën më të këndshme thjesht me praninë e tij. Një tjetër plus, është dhe fakti që në çdo dasëm që ka qenë e ka “djegur” dhe kush nuk do e donte pranë një të tillë!

View this post on Instagram

That’s Mine

A post shared by Ledri Vula (@ledrivula) on

View this post on Instagram

2000 puthje larg

A post shared by Ledri Vula (@ledrivula) on

View this post on Instagram

🚤

A post shared by Ledri Vula (@ledrivula) on

  1. Flori Mumajesi

Ai preferon të jetë “lowkey”, po faktin që është tërheqës këtë nuk ka si t’a fshehë. I thjeshtë në të veshur, por i kuruar në detaje në daljet publike. Nuk e dimë a janë këngët për dashurinë apo thjesht prezenca  e tij që bën diferencën. Dimë vetëm që mezi presim ta shohim tek “Kënga magjike” këtë vit.

View this post on Instagram

🙋🏻‍♂️

A post shared by Flori Mumajesi (@iamflorimumajesi) on

View this post on Instagram

Sonte ne @passion_club_bern

A post shared by Flori Mumajesi (@iamflorimumajesi) on

  1. Kris Dalipi

Bëjmë një pushim nga këngëtarët. Krisi ndonëse nuk jeton më në Shqipëri, mbetet ende në vëmendjen tonë. Balerini i talentuar bën një punë të mirë në Instagramin e tij duke shfaqur shpesh foto të fizikut të tij të palestruar dhe fytyrës  tërheqëse.

View this post on Instagram

Flow 🌫 #timessquare

A post shared by Krisi Dalipi (@krisdalipi) on

View this post on Instagram

Sunny ☀️ day #brooklyn #newyork

A post shared by Krisi Dalipi (@krisdalipi) on

View this post on Instagram

#breakfast #newyork #boy #day #timessquare

A post shared by Krisi Dalipi (@krisdalipi) on

  1. Seven Saraqi

25 vjeçari që jeton në Amerikë ka pasur shumë sukses në muzikë. Klipet e tij gjithnjë kanë pasur shikime, ndoshta kjo dhe falë protagonistit, që është vetë ai. Bjond, që di të duket bukur dhe kur vishet serioz, por edhe në përditshmëri.

View this post on Instagram

Life is what you make it! #offday

A post shared by Seven (@7saraci) on

View this post on Instagram

A mendon najher ti per mu… 💭

A post shared by Seven (@7saraci) on

  1. Ledian Agallijaj

Si fillim vajza, është “tokë” e zënë(nga një vajzë po aq e bukur). Lediani kujdeset shumë për pamjen e tij, dhe ka arritur të jetë gjithnjë në formë edhe falë profesionit të tij si balerin.

View this post on Instagram

🎯

A post shared by LEDIAN (@ledianagallijaj) on

View this post on Instagram

A post shared by LEDIAN (@ledianagallijaj) on

View this post on Instagram

🏖🤪

A post shared by LEDIAN (@ledianagallijaj) on

  1. Meriton Mjekiqi

Nuk ka shumë që është bërë baba, dhe ky fakt duket se e ka bërë më të lumtur. Dhe kjo është një gjë e mirë,pasi buzëqeshja e tij është një tipar dallues. Shto dhe faktin që ka stil në të veshur, dhe bëhet menjëherë pjesë e kësaj liste.

/Blitz.al/

 

 

Share