Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Situatat e sikletshme që të gjithë prindërit krijojnë në Facebook

Situatat e sikletshme që të gjithë prindërit krijojnë në Facebook
May 10
11:42 2016

1. Shpërndajnë postime të “çuditshme”

1. Shpërndajnë postime të “çuditshme”
Picture 1 of 7

Ndodh jo rrallë herë të shikoni se prindërit tuaj kanë shpërndarë një postim të ndonjë reperi apo një post të shpërndarë gabimisht. Epo, keni të drejtë, ai butoni “share” duhet të ndërtohet në mënyrë të atillë që të jetë pak më i vështirë për t'u shtypur nga persona që janë mbi 40 vjeç.

Edhe nëse jeni një profesionist i teknologjisë dhe rrjeteve sociale, edhe nëse jeni thjesht një fillestar, të gjithëve u ndodh që prindërit t’i “turpërojnë” me postime dhe gjithçka tjetër në Facebook.

Komento
Shperndaje