Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Si të jeni më të vëmendshme ndaj partnerit?

Si të jeni më të vëmendshme ndaj partnerit?
July 29
13:15 2016

Hiqni dorë nga telefoni

Picture 1 of 7

Kur ai përpiqet të flasë me ju duhet të hiqni dorë nga telefoni. Por edhe nëse nuk jeni duke biseduar thjesht, por qëndroni bashkë nuk duhet të përdorni telefonin, por t'i kushtoni vëmendje.

Ne të gjithë duam të kemi vëmendjen e partnerit, por jo gjithmonë i kushtojmë vëmendje atij. Vëmendja ndaj partnerit është një ndër pikat kryesore të një marrëdhënieje të shëndetshme. Në qoftë se doni të përmirësoni marrëdhënien tuaj shfletoni galerinë për të parë disa mënyra se si të jeni më të vëmendshme. /Blitz.al/

Komento
Etiketimet
Shperndaje