Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Si mund t’i bëni “repost” fotot në Instagram

May 17
18:39 2016

...

...
Picture 1 of 6

Shkarkoni app-in në telefonin tuaj.

Për të marrë një foto nga një Instagram-i i mikut tuaj ose një foto që ju pëlqen duhet të bëni “repost”. Nuk është nevoja t’i kërkoni atij t’ju dërgojë foton kur mund ta merrni shumë thjesht me një aplikacion. Mjafton që të hidhni në telefonin tuaj aplikacionin “Repost  for Instagram”.

Komento
Etiketimet
Shperndaje