Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Si mund ta bëni një mashkull “të bjerë brenda” me ju?

Si mund ta bëni një mashkull “të bjerë brenda” me ju?
June 04
17:25 2016

Femrat gjithmonë janë në kërkim të meshkujve që bien në dashuri kollaj dhe bëjnë çdo gjë për to. Por për këtë edhe femrat duhet të japin një shtysë. Në një marrëdhënie duhet të ketë bashkëpunim, por për ta bërë atë të “bjerë brenda” me ju ndiqni këto mënyra:

  1. Tregojini që e “dashuroni” jetën

Femrat ngacmohen nga gjëra të vogla. Ndoshta ato janë të lumtura sepse janë në vendin e tyre  të preferuar dhe po bëjnë atë që u pëlqen. Dashuria për jetën është infektive dhe pasioni juaj do ta bëjë edhe atë ta dojë jetën. Tregojini mashkullit tuaj që edhe ju jeni njëri prej këtyre njerëzve.

2.Bëhuni femra që ai ka kërkuar gjithmonë

Një mashkull mund të ndihet sikur të njeh prej vitesh, edhe pse mund të jetë takimi i parë. Finesa është çelësi. Kur ai bën shaka, vendosni dorën te supi i tij duke i treguar që dëshironi të qëndroni pranë tij. Pas kësaj ai do të ketë një lidhje të fortë dhe të menjëhershme me ju.

3.Vini re cilësitë e tij më të mira

Meshkujt e adhurojnë kur femrat shohin më të mirën tek ata. Mbështeteni dhe nxirrini në pah cilësitë e mira të tij. Kjo do ta afrojë më shumë.

4.Merrni vendimet

Kur diskutoni për të shkuar diku ose për të marrë diçka, merrni një vendim dhe thojani atij. Kur ju vendosni dhe jepni mendimin tuaj ai do të kënaqet dhe sigurisht do të përmbushë dëshirat tuaja.

Komento
Etiketimet
Shperndaje