Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Si e ndihmoi ora Apple që të humbte gjysmën e peshës të saj?

Si e ndihmoi ora Apple që të humbte gjysmën e peshës të saj?
July 28
19:33 2016

Një grua në Brisbane, Australi, ka thënë se ka rënë në peshë nga përdorimi i orës Apple për rreth 1 vit. Veshjet e saj kanë ndryshuar me 10 numra. Ora Apple ofron pamje të aktivitetit tuaj të përditshëm, madje ju tregon lëvizjet dhe ushtrimet që duhet të bëni.

Për Eva Stansfield, ora Apple ka qenë një shtysë shumë e mirë për rënien në peshë. Ajo i ka kushtuar rëndësi trupit të saj dhe për një vit ka punuar shumë për të pasur rezultatet e duhura.  Duke ndjekur aktivitetin ditor sipas kësaj ore, Eva ka mbajtur një dietë të rregullt ushqimore dhe ka bërë stërvitje. Ajo tregon se për një vit ka qenë e fokusuar te humbja në peshë dhe te një regjim i mirë gjumi.

Eva së fundmi është kthyer në një frymëzim për shumë femra në të gjithë botën.

Komento
Shperndaje