Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Shenjat që tregojnë se partneri juaj nuk ju meriton

Shenjat që tregojnë se partneri juaj nuk ju meriton
January 08
15:15 2017

Ju jepni çdo gjë nga vetja për të pasur një marrëdhënie të shëndetshme. Por duhet të keni parasysh se jo çdo gjë mund ta rregulloni vetëm ju. Në qoftë se shikoni se diçka nuk shkon dhe partneri juaj ju ka lënë pas dore, atëherë zgjidhni rrugën tuaj.

Në qoftë se fillon ju gënjen dhe nga kjo marrëdhënie ju nuk po merrni aspak lumturi, atëherë hiqni dorë sa jeni në kohë sepse ai nuk ju meriton.

Më poshtë do të shihni disa prej shenjave ku duhet të kuptoni se ai nuk është për ju.

  • Partneri juaj është duke ju gënjyer.
  • Ai nuk bën asgjë që ju të ndiheni speciale për të.
  • Partneri juaj hedh poshtë përpjekjet tuaja për një seks të mirë.
  • Ai nuk ju bën pjesë të sfidave të tij.
  • Ju kërkoni fajin te vetja kur sillet keq.
  • Partneri nuk kujdeset për shpenzimet tuaja të përbashkëta.
  • Ju dhe partneri juaj keni perspektiva të tjera për jetën./Blitz.al/
Shperndaje