Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Shenjat që tregojnë se nuk përputheni me partnerin tuaj

August 31
17:25 2016

1. Ju nuk flisni me argumente

Picture 1 of 10

Mosmarrëveshjet në një marrëdhënie janë të zakonshme, por çiftet duhet të dinë t'i zgjidhin këto mosmarrëveshje nëpërmjet argumenteve.

Kur filloni të dilni në takim me një person të ri ai duket joshës dhe mendoni se keni gjetur shpirtin binjak. Fillimi duket i përkryer, por jo çdo gjë mbetet e tillë. Ndonjëherë ju anashkaloni disa shenja që tregojnë se nuk përputheni me njëri-tjetrin, shfletoni galerinë për të parë se cilat janë disa prej këtyre shenjave./Blitz.al/

Komento
Shperndaje