Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Shenjat që tregojnë se keni qenë beqare për një kohë të gjatë

Shenjat që tregojnë se keni qenë beqare për një kohë të gjatë
November 02
18:18 2016

Shumë vajza nuk tregojnë për periudhën e tyre si beqare sepse u duket periudhë e zymtë. Herë pas here ato manipulojnë duke thënë se kanë pak kohë që janë shkëputur nga një marrëdhënie. Por kjo lojë nuk është aspak e denjë, sepse një vajzë që ka qenë beqare për një kohë të gjatë dallohet. Më poshtë do të gjeni disa prej shenjave që e tregojnë këtë.

 1. Ju zgjidhni të gatuani në shtëpi dhe të mos hani nëpër restorante.
 2. Keni filluar të postoni foto në Instagram dhe vendosni hashtag-un “datenight”.
 3. Familja juaj ka hequr dorë nga pyetja se kur do të keni një të dashur.
 4. Ish-it tuaj nuk i referoheni më si i tillë.
 5. Ju pushoni në shtëpinë tuaj të dielave.
 6. Mendimi se nuk keni me kë të ndani shtratin ju bën për të qarë.
 7. Meshkujt ju duken të papërshtatshëm për një takim.
 8. Miqtë tuaj nuk kërkojnë më t’ju prezantojnë meshkuj.
 9. Ju mbështeteni në komplimentet e përditshme për të rritur besimin në vete.
 10. Të gjithë të njohurit tuaj e dinë se ju jeni beqare.
 11. Ju vazhdoni mendoni të takoni ish-in tuaj.
 1. Ju jeni bërë një cinike e tmerrshme./Blitz.al/
Komento
Shperndaje