Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Shenjat kyçe që tregojnë se keni një marrëdhënie të pashëndetshme

Shenjat kyçe që tregojnë se keni një marrëdhënie të pashëndetshme
October 12
16:52 2016

Të gjithë njerëzit dashurojnë, por jo gjithmonë kanë një marrëdhënie të mrekullueshme. Shumë njerëz, për shkaqe të ndryshme, nuk janë pranë të dashurve të tyre. Disa të tjerë thjesht kanë shumë konflikte, përveç dashurisë. Ndonjëherë dëshironi t’i mbani partnerët pas vetes, edhe pse marrëdhënia nuk shkon mirë. Pavarësisht kësaj, duhet të kuptoni kur një marrëdhënie nuk është e shëndetshme.

  • Edhe pse jeni në një marrëdhënie ju kërkoni për një marrëdhënie tjetër serioze.
  • Ju ndiheni të lumtur vetëm kur jeni pranë tij.
  • Nuk i kushtoni rëndësi marrëdhënies si në fillim.
  • Ju shpenzoni më shumë kohë duke fantazuar për dashurinë e jetës tuaj.
  • Zakonisht gjendeni përballë një trekëndëshi dhe e keni të vështirë të bëni një zgjedhje./Blitz.al/
Komento
Shperndaje