Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Selfie-t më “cool” të shkrepura ndonjëherë

June 30
15:44 2016

Selfie-t janë padyshim një nga trendet që nuk njeh dalje nga moda. Disa janë me të vërtetë të kënaqshme për syrin, disa janë tepër të “dëmshme” për syrin, kurse disa të tjera janë shumë “të arrira” për të qenë në një nga kategoritë që sapo përmendëm.

Galeria e mësipërme do t’ju tregojë disa nga selfie-t më epike që mund të keni parë ndonjëherë: nga selfie në garën e demave, tek ato në mes të koncertit.

Ne ju sugjerojmë të mos i provoni…

Etiketimet
Shperndaje