Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Sekreti që fshihet në të brendshmet e mashkullit tuaj

April 26
16:33 2016

 

Të gjithë e dimë se të brendshmet e një femre tregojnë më shumë sesa thjesht një veshje për të mbuluar pjesët epshndjellëse të trupit. Ato tregojnë edhe mënyrën e jetesës, si për shembull nëse një femër vesh të brendshme të ngjashme me ato të një gjysheje nuk të lë të njëjtat mbresa me një tjetër që preferon tangat.

Ndryshe nga meshkujt, femrat nuk u kushtojnë shumë vëmendje të brendshmeve të partnerëve të tyre. Kjo është e gabuar. Për lehtësimin tonë, 88% e burrave i ndryshojnë të brendshmet e tyre çdo ditë, ndërsa ka ende një 10% që proteston deri në një javë para se t’i drejtohet lavanderisë.  Duhet ta pranojmë se meshkujt janë bërë më kreativë me kalimin e kohës për sa i përket departamentit të poshtëm.  Pra, po sikur edhe gratë, në bazë të të brendshmeve të partnerëve, të njihnin mënyrën e tyre të jetesës?  Atëherë, shfletoni galerinë dhe njihuni me 5 stile të brendshmesh që femrat duhet patjetër t’i mbajnë mend.

 

Komento
Etiketimet
Shperndaje