Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Sekrete bukurie për çdo shenjë horoskopi

April 05
09:55 2016

Mënyra se si yjet janë vendosur në ditën tuaj të lindjes thotë shumë për ty dhe personalitetin tënd. Renditjes së planeteve mund t’i referohemi për të gjetur detaje duke filluar nga jeta dashurore dhe deri te disa sekrete të vogla bukurie që mund të përmirësojnë pamjen tuaj. Duke pasur parasysh karakterin tuaj, mund të ndjeni nevojën për të provuar trende të reja për t’u dukur vetja, por bukur.

Për shenjat kreative të horoskopit mjaftojnë disa hije te sytë. Ata që janë konfidentë dhe kurajozë mjafton të shtojnë pak volumin e flokëve. Por ka nga ato shenja që mjafton t’u përgatisësh një banjë të ngrohtë apo një masazh dhe janë në rregull me pamjen e tyre.

Nuk ka shumë rëndësi se çfarë shenje horoskopi jeni, është gjithmonë qejf të provosh truke të reja bukurie. Duke pasur parasysh se si ndiheni, një nga këto truke mund të funksionojë më shumë sesa tjetri. Në bazë të horoskopit ne mendojmë se e kemi gjetur atë që me të vërtetë ju shkon.

Etiketimet
Shperndaje