Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Sapo gjetëm zgjidhjen për të gjitha vajzat që duan t’i bëjnë meshkujt të çmenden pas tyre!

May 01
17:06 2018

Tashmë vera është shumë pranë dhe të gjithë ne mezi presim këtë periudhë në të cilën mund të shkojmë në plazh dhe të marrim  ngjyrë. Ka shumë njerëz që pikërisht për të arritur një ngjyrë të bronztë për lëkurën, e cila të tregon më seksi dhe tërheqëse, rrinë me orë të tëra në diell. Megjithatë kësaj ngjyre i gëzohemi shumë pak kjo për shkak se lëkura e nxirë brenda pak ditësh fillon të rripet dhe pamja nuk është edhe aq e këndshme.

Ka një zgjidhje për të patur gjatë gjithë vitit një lëkurë të nxirë e të dëshirueshme dhe mund ta gjeni në Tiranë. King Tan Solarium është qendra e solarit me teknologjinë më të fundit dhe mund ta gjeni tashmë edhe në kryeqytet. Me një ekperiencë 10-vjeçare në tregun grek vjen për herë të parë për të prezantuar fuqinë e rrezeve aspak të dëmshsme të solarit. Aparaturat në King Tan Solarium janë të teknologjisë së fundit  dhe brenda pak minutash ju mund të merrni ngjyrën tuaj të dëshiruar. Brenda pak seancash trupi juaj do të ketë marrë ngjyrën e çokollatës. Pavarësisht gjithë paragjykimeve solariumi  ndihmon gjithashtu  për të mbajtur në mënyrë të balancuar raportin e yndyrnave në trup, ndihmon në tharjen e puçrave dhe gjithashtu zvogëlon dhimbjet e belit dhe qafës. Duke rritur sintezën e vitaminës D në trup zvogëlon shkrirjen e kockave në trup.

Një lëkurë e bronztë duket gjithmonë më joshëse. Bëjeni një vizitë në King Tan Solarium, kërkoni këshilla,abonohuni dhe përfitoni nga ofertat që King Tan  Solarium ka menduar për ju. Në dyqan do të gjeni gjithashtu disa nga kremrat që aplikohen përpara procesit të solarit dhe ju ndihmojnë për një nxirje më të plotë e të shpejtë të trupit tuaj. 8-10 minuta janë të mjaftueshme në seancën e parë. Në çdo seancë koha e rrezatimit rritet me nga 5 minuta. Në King Tan Solarium  personeli do ju udhëzojë për rregullat që duhet të ndiqni gjatë gjithë procesit dhe ju ndihmojnë për informacione të mëtejshme. E ku ka më mire se të kesh një lëkurë të nxirë në të gjitha stinët e vitit!/Blitz.al/

Komento
Shperndaje