Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Rivalë në sport dhe të dashuruar! Çiftet që garojnë me njëri-tjetrin në Rio…

August 09
13:03 2016

Disa çifte kanë fatin të ndajnë gjithçka bashkë – edhe fitoret në Lojërat Olimpike! Janë disa vajza dhe djem të cilët garojnë këtë vit në Lojërat Olimpike në Rio, në kategori të ndryshme, por në krahë kanë edhe gjysmën e tyre më të mirë (dhe gjysma më e mirë nuk qëndron të duartrokasë te stolat e stadiumit, por është krah tyre duke garuar).

Shumica prej tyre kanë treguar se janë njohur në universitet duke qenë se kanë qenë frekuentues të klasave të përbashkëta sportive dhe që atëherë kanë qenë të pandashëm.

Nëpërmjet galerisë shikoni 15 çiftet që e japin më së miri përkufizimin e “partnerë në profesion dhe në jetë”. /Blitz.al/

Komento
Shperndaje