Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Personat frymëzues që duhet të ndiqni në Instagram

May 17
12:38 2016

1. Murad Osmann

1. Murad Osmann
Picture 1 of 5

Instagram: @muradosmann Murad Osmann ka qenë personi që e ktheu në viral hashtag-un #FollowMeTo (më ndiq mua në) dhe ka impresionuar 4 milionë ndjekësit e tij. Ai e ndërmori këtë projekt kreativ duke udhëtuar në vende ekzotike si Maldive, Marok, Filipine. Në të gjitha këto udhëtime ai shoqërohet nga bashkëshortja Nataly, e cila është e lidhur ngushtë me modën.

Kur doni që të ndiheni brenda atmosferës së verës, asgjë nuk do të mund t’ju sjellë më pranë saj sesa ndjekja e personave të duhur në Instagram. Mund të habiteni se ka disa njerëz të cilët jo vetëm argëtohen duke udhëtuar pa fund gjatë verës, por shkrepin edhe fotografi që janë për t’u pasur zili nga shumica. Shumica prej tyre i kthejnë udhëtimet në art.

Por nëse pyesni veten se çfarë i frymëzon këta persona që ju frymëzojnë edhe juve, përgjigjja është: vendet ku shkojnë dhe mënyra se si përshtaten në ato vende. Ndiqni galerinë për të parë më nga afër aventurat e tyre dhe mos harroni t’u bëni “follow”, ju sigurojmë se do të ndryshojnë verën tuaj!

Komento
Etiketimet
Shperndaje