Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Performancat rutinë që ndodhin në çdo Eurovizion

May 09
15:16 2016

 

Me finalen e Eurovizionit kaq pranë, na vijnë ndërmend detajet dhe performancat që janë pothuajse të njëjta çdo vit. Disave u duket dhimbje koke të shohësh të përsëritet çdo herë një votim politik dhe performanca të të njëjtit nivel të muzikës pop-rrok. Surprizat mbeten të vakëta në këtë kompeticion, pavarësisht përmasës që ka, ku maksimumi veshja e performuesve mund të quhet intriguese. Shfletoni galerinë dhe shihni disa nga performancat rutinë që ndodhin në çdo Eurovizion.

Shperndaje