Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Për çfarë turpërohen femrat nga njëra-tjetra?

Për çfarë turpërohen femrat nga njëra-tjetra?
August 29
17:26 2016

Femrat kanë turp për gjëra të ndryshme nga femrat e tjera. Ndonjëherë mund të duken gjëra pa rëndësi, por ato vihen në siklet. Më poshtë lexoni se për çfarë turpërohen vajzat nga njëra- tjetra.

  1. Shumë femra janë të turpshme kur bëhet fjalë për marrëdhëniet seksuale sepse kanë frikë nga paragjykimet. Ato mendojnë se është më mirë që të mos i ndajnë eksperiencat e tyre me të tjerët.
  2. Femrat gjykojnë njëra-tjetrën për mënyrën dhe stilin e veshjes.
  3. Grimi është shumë i rëndësishëm për femrat. Disa e bëjnë grimin përditë, disa të tjera jo. Kjo është një tjetër gjë që femrat turpërohen nga njëra-tjetra.
  4. Femrat janë menduar të jenë të pranueshme, të qeta dhe jo konfrontuese. Por ato duhet të japin mendimin e tyre dhe të flasin duke mbështetur njëra-tjetrën.
  5. Pesha e trupit është një temë që shumë femra nuk duan ta dëgjojnë aspak sepse vihen në siklet kur diskutohet./Blitz.al/
Shperndaje