Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Pedofili që krijoi kukullat e seksit: “Jam artist që mbroj fëmijët”

August 16
12:41 2016

Që në vitin 2013 janë konfiskuar kukullat e seksit nga zyrtarët e kontrollit kufitar në Australi.

Shin Takagi, i cili është krijuesi i kukullave të seksit është një pedofil. Ai ka thënë për mediat se është një artist  që parandalon abuzuesit  e fëmijëve. “ Unë krijova kukullat për të ndihmuar njerëzit të shprehin dëshirat e tyre. Jeta nuk ka vlerë në qoftë se njerëzit jetojnë me dëshira të pa realizuara.”- ka thënë ai.

Zëdhënësi për kontrollin kufitar ka thënë se kukullat do të shkatërrohen sapo të mbarojnë hetimet./Blitz.al/

Shperndaje