Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Parashikimi i frikshëm: Obama do të jetë presidenti i fundit i SHBA-ve

Parashikimi i frikshëm: Obama do të jetë presidenti i fundit i SHBA-ve
November 10
14:41 2016

Bullgarja Baba Vanga ka bërë disa parashikime të frikshme për ngjarjet e këtyre viteve, të cilat çuditërisht i kanë dalë.

Baba Vanga parashikoi 11 shtatorin, parashikoi ngritjen e grupit islamik ISIS dhe ka thënë se Obama do të jetë presidenti i fundit i SHBA-ve.

Por çfarë ka dashur të thotë ajo me këtë? Nuk mund ta dimë, sepse ajo ka ndërruar jetë që në 1986-n, në moshën 85-vjeçare. Por parashikimi është disi i frikshëm, duke pasur parasysh se shumë prej atyre që ka thënë kanë dalë të vërteta.

Se sa i vërtetë do të jetë parashikimi i “Nostradamusit” të Ballkanit, kjo mbetet për t’u parë.

Por në thelb mbetet mister ajo që ka thënë.  /Blitz.al/

Komento
Shperndaje