Blitz | Kliko dhe Informohu

Blitz-ing

Ja cilët janë djemtë e bukur që na gozhduan para ekranit

    Ja cilët janë djemtë e bukur që na gozhduan para ekranit

Djemtë e bukur vijnë e shkojnë. Por disa prej tyre kanë ardhur dhe nuk kanë shkuar më. Ndër vite, disa prej këtyre meshkujve kanë qenë në klasifikimet e para. Këta

Lexo me Shume

Ja 20 prej gabimeve që bëni gjatë pastrimit të shtëpisë

    Ja 20 prej gabimeve që bëni gjatë pastrimit të shtëpisë

Ndonjëherë e teprojmë me pastrimin e shtëpisë, sepse duke u munduar për të  pastruar çdo gjë në mënyrë perfekte, gabojmë. Bëjmë veprime apo mënyra të cilat na dëmtojnë në vend

Lexo me Shume

(Foto) Foto të adhurueshme me prapaskena të papritura

(Foto) Foto të adhurueshme me prapaskena të papritura

Jetesa me një fëmijë të vogël i ndryshon kujtdo jetën. Disa pohojnë se i bën më të pjekur dhe fillojnë ta kuptojnë  momentin , ta jetojnë. Është pikërisht kjo koha

Lexo me Shume

12 këngët e viteve ’90 që nuk vdesin kurrë

    12 këngët e viteve ’90 që nuk vdesin kurrë

Asgjë nuk mund ta zëvendësojë muzikën e këngëtarëve si Eminem, Daft Punk, Christina Aguilera dhe shumë të tjerë. Sa herë që i dëgjojmë hitet e viteve ’90 na pushton një

Lexo me Shume

Pasi të shihni galerinë, do të mendoheni dy herë para se të shpërndani fotot tuaja

Pasi të shihni galerinë, do të mendoheni dy herë para se të shpërndani fotot tuaja

Fotografitë janë pasioni më i përhapur i ditëve të sotme. Të gjithëve na pëlqen të shpërndajmë foto në rrjetet sociale, si Facebook, Instagram e Snapchat. Por ndonjëherë ndodh gafa që

Lexo me Shume

Sa gjëra mund të arrini të bëni sa jeni ende në kohë?

    Sa gjëra mund të arrini të bëni sa jeni ende në kohë?

Je 21 vjeç, i pandalshëm dhe ndihesh sikur je duke kapur qiellin me dorë. Por të bësh  çfarë të duash nuk zgjat për një kohë të gjatë. Mbetesh me të tilla

Lexo me Shume

(Video) “Fëmija i pushtuar” që po tmerron internetin

    (Video) “Fëmija i pushtuar” që po tmerron internetin

Ulërima e një fëmijë është makthi më i madh. Videoja e një fëmije “të pushtuar” ka frikësuar botën e internetit, por a është reale? Në internet po qarkullon një video

Lexo me Shume

(Foto) Momentet më qesharake që ndodhin kur ke një të vogël në shtëpi

(Foto) Momentet më qesharake që ndodhin kur ke një të vogël në shtëpi

Fëmijët janë dhurata më e bukur që jeta u fal prindërve. Ata janë kaq të ëmbël, sa të bëjnë të dashurohesh edhe me gjëra shumë të vogla që më parë

Lexo me Shume

(Video) Ja si tallen mjekët me pacienten gjatë operacionit! Gjithçka është regjistruar!

  (Video) Ja si tallen mjekët me pacienten gjatë operacionit! Gjithçka është regjistruar!

Një rast vërtet shokues i ka ndodhur Ethel Easter në Teksas, gjatë operacionit të saj në hernie. Pas shtimit të

Lexo me Shume

(Foto) Tavolinë ngrënieje “Inception”

(Foto) Tavolinë ngrënieje “Inception”

A e mbani mend filmin “Inception”, në të cilin aktori Leonardo DiCaprio, në rolin e Dom, teksa shëtit qytetin brenda

Lexo me Shume

Më ndiq! Ja çfarë bëjnë femrat nga momenti i alarmit deri sa dalin në rrugë

  Më ndiq! Ja çfarë bëjnë femrat nga momenti i alarmit deri sa dalin në rrugë

  Nëse jeni vajzë hidhini një sy lajmit, ndërsa ju meshkuj merrni përpara kokoshka dhe informohuni. Kur shohim femra në

Lexo me Shume

(Foto) Nuk keni parë kurrë vetulla kaq të shëmtuara!

(Foto) Nuk keni parë kurrë vetulla kaq të shëmtuara!

  Kohët e fundit ka dalë shumë moda e vetullave tatuazh, qoftë për femrat me vetulla të dendura, qoftë për

Lexo me Shume

Ftesa e nënës për ditëlindjen e të birit që preku internetin

  Ftesa e nënës për ditëlindjen e të birit që preku internetin

  Tricia Klein, nëna e një djali autik, mori një telefonatë ndryshe nga ato që merrte përditë në telefonin e

Lexo me Shume

10 gjërat që vetëm personat “single” në grupin tuaj shoqëror i dinë…

  10 gjërat që vetëm personat “single” në grupin tuaj shoqëror i dinë…

Të gjithë miqtë tuaj duken shumë të dashuruar dhe të përkushtuar ndaj lidhjeve të tyre dhe ju jeni dëshpërimisht “single”.

Lexo me Shume

Maria De Filippi shokon me “gjetjen” e re televizive

  Maria De Filippi shokon me “gjetjen” e re televizive

Prej vitesh, autorja dhe moderatorja e njohur Maria De Filippi mbijeton në ekranet italiane për vetë aftësinë e saj për

Lexo me Shume

15 fotot që meshkujt nuk do t’i kuptojnë kurrë

  15 fotot që meshkujt nuk do t’i kuptojnë kurrë

  Kur bëhet fjalë për femrat, meshkujt nuk arrijnë asnjëherë t’i kuptojnë ato. Femrat çdo veprim e bëjnë për një

Lexo me Shume

Kur qeni tërheq më shumë vëmendje se ti

  Kur qeni tërheq më shumë vëmendje se ti

Ju pëlqen të dilni shëtitje në park dhe shoqëruesi juaj më i mirë është qeni? Ka shumë që e duan

Lexo me Shume

Fjalët rrënqethëse të ushtarit rus, përpara se të vdiste në Siri

Fjalët rrënqethëse të ushtarit rus, përpara se të vdiste në Siri

Fjalët e fundit të ushtarit rus Alexander Prokhorenko kanë prekur të gjitha forcat e armatosura në mbarë botën! 25-vjeçari i

Lexo me Shume

Tubimi masiv me njerëz lakuriq, të gjitha në emër të artit

Tubimi masiv me njerëz lakuriq, të gjitha në emër të artit

Hull është zgjedhur si vendi i fundit i organizimit të një tubimi masiv me njerëz lakuriq, të gjitha në emër

Lexo me Shume

Jennifer Lopez, Sting dhe Enrique Inglesias këngëtarët e një dasme multimiliardere

  Jennifer Lopez, Sting dhe Enrique Inglesias këngëtarët e një dasme multimiliardere

Djali i bilionerit Said Gutseriev, 28 vjeç,  është martuar me një 20-vjeçare, studente në Moskë. Dasma është zhvilluar këtë fundjavë

Lexo me Shume

Pse e bëra shoqe dashnoren e burrit?

  Pse e bëra shoqe dashnoren e burrit?

  Zemra sa nuk po më plaste nga vendi! Ka kuptim, duke konsideruar faktin se nuk dija se çfarë të

Lexo me Shume