Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Nuk do ta besoni se çfarë pamje ka në të vërtetë vajza që kopjon princeshat e “Disney”-t

June 14
12:04 2016

Princeshat e “Disney”-t janë vazhdimisht të kopjueshme  jo vetëm nga vajzat e vogla, por edhe ato të rritura, të cilat, nëpërmjet metodave të make up-it arrijnë të bëjnë çudira. Një nga këto raste është edhe kjo artiste e cila ka vendosur të bëjë ëndrrat realitet duke u dukur për çdo ditë si një princeshë e ndryshme e “Disney”-t.

Në shërbimet fotografike që realizon, pamjet janë aq identike me princeshat e “Disney”-it saqë ndjekësit nëpër rrjete sociale shprehen shpesh të habitur nga ajo që shohin. Mirëpo çudia ka ndodhur kur më në fund, ky personazh ka zbuluar identitetin e vërtetë, pa fytyrën e asnjë princeshe dhe totalisht pa prezencën e make up-it.

Rezultati është krejt ndryshe nga sa kishim menduar! Ndiqni galerinë e transformimeve dhe në fund personin që fshihet pas këtyre princeshave të bukura. Do të habiteni! Mos na thoni që nuk ju paralajmëruam…

Shperndaje