Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Një model i duhur flokësh mund të ndryshojë gjithçka

Një model i duhur flokësh mund të ndryshojë gjithçka
November 16
12:44 2016

Flokët janë cilësuar si një nga gjërat që tregon bukurinë femërore.

Herë pas here, të gjitha vajzat dhe gratë përballen me dilemën se çfarë modeli flokësh duhet të mbajnë; cili u shkon më shumë apo cili model u nxjerr më në pah tiparet e fytyrës. Ngjyra, prerja e flokut, modeli janë pa diskutim të rëndësishme. Kohët e fundit mund të themi se është kthyer në modë që shumica e vajzave të mbajnë flokë të shkurtra. Një model i duhur flokësh mund të ndryshojë gjithçka. Ndiqni në vijim disa foto të ndryshimeve që kanë bërë disa vajza. /Blitz.al/

 

a10 a9 a8 a7 a6 a5 a3 a2 a1a4

Shperndaje