Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Nëna në dilemë? Ja si ti thoni “Jo” fëmijëve

Nëna në dilemë? Ja si ti thoni “Jo” fëmijëve
May 14
16:21 2016

Të jesh nënë është gjëja më e bukur në botë, sidomos ditët e para kur një pjesëtar i ri ka ardhur në familje dhe gjithçka ka ndryshuar. Por çfarë ndodh kur fëmija juaj rritet dhe mëson të flasë, të eci? Ai dëshiron të bëjë gjithçka dhe ngacmon çdo gjë që sheh. Mure të ngjyrosur, eksperimentime me ushqimin dhe një shtëpi që rri gjatë gjithë kohës rrëmujë, janë të gjitha dëshmi se një fëmijë banon në këtë shtëpi. Shihni videon bashkangjitur se çfarë i duhet të kalojë një nëne duke rritur një fëmijë trazovaç dhe mësoni ti thoni “jo” kuriozitetit dhe dëshirave të çuditshme të tyre.

Shperndaje