Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Nëna dhunon fëmijën 2 vjeç për t’i bërë presion bashkëshortit

Nëna dhunon fëmijën 2 vjeç për t’i bërë presion bashkëshortit
April 14
14:48 2016

Një nënë duke dashur të ndëshkonte ish-partnerin e saj, pasi e kishte lënë, gjeti mënyrën më makabre dhe më çnjerëzore për t’u hakmarrë.
Gruaja nga Rusia e ka lënduar duke qëlluar me shpulla fëmijën e saj dhe duke e regjistruar këtë në video për t’ja dërguar të atit i cili pak ditë më parë kishte paraqitur kërkesën për divorc.
Videoja aktualisht është shpërndarë ngado në internet dhe nëna është nën hetim nga policia ruse.
Tad-i i vogël dëgjohet duke qarë ndërkohë që nëna e e godet me forcë. Mjekët e ekzaminuan foshnjën dhe thanë se nuk ka pësuar dëmtim serioz megjithatë djali është traumatizuar.

Komento
Etiketimet
Shperndaje