Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Ndërtesat mahnitëse që do të “pushtojnë” botën së shpejti

July 09
18:25 2016

Çdo vit arkitektura moderne bëhet gjithnjë e më fantastike. Imagjinata e arkitektëve i shtyn që të bëjnë projekte të mrekullueshme.  Me këto përparime të arkitekturës në vitet e ardhshme do të shihni me qindra projekte të cilat i keni parë vetëm nëpër filma. Shfletoni galerinë për të parë disa prej ndërtesave që janë projektuar për një epokë të re.

Shperndaje