Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Mos ua thoni kurrë këto gjëra nënave të reja!

May 07
11:25 2016

Të gjithë e dimë se të bëhesh nënë, përveç pjesës emocionuese, është një ndryshim tërësor në jetën e një gruaje. Kjo bëhet akoma edhe më e vështirë kur këto nëna janë në një moshë të re. Shumë herë njerëzit kujtojnë se kuptojnë gjithçka, por nuk munden. Nuk mund të arrini të kuptoni një nënë të re, nëse nuk jeni një nënë e re. Ndaj duhet të tregoheni të kujdesshëm gjatë kohës që flisni apo jepni mendime lidhur me mëmësinë.

Komento
Etiketimet
Shperndaje