Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Mos ia thoni këto gjëra të mërzitshme një femre beqare

Mos ia thoni këto gjëra të mërzitshme një femre beqare
October 15
17:09 2016

 

Femrat gjithmonë bien pre e diskutimeve ose paragjykimeve. Femrat beqare e përjetojnë më shumë këtë gjë për shkak të jetës së tyre. Shpeshherë të tjerët ju bëjnë pyetje të sikletshme të cilat ndikojnë në pesimizmin e tyre.

Shumë gjëra janë të bezdisshme dhe i mërzitin femrat beqare, kështu që përpara se t’i jepni një këshillë apo ta pyesni duhet të dini të tregoheni të rezervuar.

Më poshtë do të gjeni disa prej gjërave më të mërzitshme që një femër beqare nuk dëshiron t’i dëgjojë.

  1. Sa kohë keni që i keni dhënë fund një marrëdhënieje?
  2. Djemtë duhet të jenë pas teje gjatë gjithë kohës.
  3. A nuk bëheni nervoze që jeni vetëm?
  4. Duhet të dini se femrat humbin shumicën e vezoreve kur kalojnë të 30-at.
  5. Nuk ke frikë që qëndron vetëm në shtëpi?
  6. Në qoftë se do të isha beqare, e sigurt që do të rrija vetëm me ty./Blitz.al/
Shperndaje