Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Momentet më të çuditshme që provojnë se keni një mendje “të pistë”

May 04
12:48 2016

 

Të gjithëve na ka ndodhur të jemi gjendur në situata të çuditshme kur fotografojmë. Iluzioni optik ndodh kur reflektohet diçka tjetër nga ajo që është në të vërtetë. Ka disa momente kur je duke bërë një foto, që mund të quhet  nga më të bukurat e albumit tënd dhe ndërkohë që po mendon se sa mund t’i shkonte profilit të Facebook-ut zbulon se në sfondin pas teje është fotografuar një organ gjenital (që në fakt nuk është i tillë, por janë disa tullumbace në dorën e një gruaje që çuditërisht kanë marrë një formë të çuditshme). Shfletoni galerinë dhe shihni disa nga momentet më gazmore me të cilat mund të ndesheni çdo ditë.

Komento
Shperndaje