Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Mënyrat për të qenë të pavarur në një marrëdhënie

September 02
12:25 2016

Jeni në një marrëdhënie për një kohë të gjatë dhe duhet të dini se si të jeni të pavarur. Një marrëdhënie e gjatë nuk do të thotë që ju të bëheni të varur nga partneri, përkundrazi duhet t’i jepni edhe atij kohën që kërkon.

Duke kërkuar vëmendje gjatë gjithë kohës mund të bëheni e bezdisshme. Ndonjëherë kërkoni të keni pavarësi, por nuk dini se si ta merrni atë. Shfletoni galerinë për të parë disa prej mënyrave se si mund të keni një marrëdhënie të shëndetshme dhe të pavarur./Blitz.al/

Shperndaje