Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Mendoni se keni kaluar një ditë të tmerrshme? Mos u mërzisni, ka edhe më keq!

May 05
14:14 2016

Sapo jeni zgjuar, por jeni vonë pasi nuk e keni dëgjuar alarmin? Dolët nga shtëpia por ju duhet të merrni shkallët pasi ashensori është i zënë? Nuk keni gjetur parkim pranë zyrës dhe u detyruat ta linit makinën dy kilometra larg? Shefi juaj është me nerva dhe do t’ju duhet të bëni një mal me punë? Këto nuk janë asgjë për ta quajtur një ditë të tillë të keqe. Realisht, vetëm kaq është shumë pak. Shfletoni galerinë dhe shihni se çfarë mund t’jua bëjë një ditë me të vërtetë të tmerrshme.

Shperndaje