Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Marrëdhënia juaj ka marrë fund! Si ta kuptoni këtë?

Marrëdhënia juaj ka marrë fund! Si ta kuptoni këtë?
January 05
17:30 2017

Ndonjëherë ju nuk e kuptoni që marrëdhënia juaj ka mbaruar dhe vazhdoni të përpiqeni ende për të. Ju shihni disa gjëra që dëshironi të ndryshoni, por normalisht nuk mund të bëni më asgjë përveçse të ndaheni dhe të shihni jetën tuaj.

Më poshtë do të gjeni disa shenja të cilat ju ndihmojnë që të kuptoni se çdo gjë ka marrë fund.

  • Ju nuk dëshironi të qëndroni pranë tij.
  • Kujtimet janë më të mira se realiteti aktual.
  • Më parë rezervonit bileta udhëtimesh që para 6 muajsh, kurse tani nuk shikoni asgjë.
  • Partneri fillon të shqetësohet për gjëra të gabuara.
  • Në qoftë se ju ndryshoni sjelljen tuaj për ta kënaqur atë.
  • Injoroni thirrjet telefonike.
  • Ju nuk bëni më seks.
  • Ai nuk është më mendimi i parë për ju.
  • Nuk shkëmbeni më dhurata.
  • Filloni të vini re gabimet te njëri-tjetri./Blitz.al/
Komento
Shperndaje