Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Marrëdhënia juaj duhet të marrë fund! Ja si ta kuptoni këtë

Marrëdhënia juaj duhet të marrë fund! Ja si ta kuptoni këtë
July 10
16:09 2017

Ju e kuptoni kur marrëdhënia juaj nuk është duke funksionuar dhe bëni mirë të vendosni se çfarë duhet të bëni. Ju nuk duhet të bini dakord me çdo veprim të tij, por duhet të mendoni më tepër për veten. Nëse e shihni situatën që nuk është siç duhet hiqni dorë. Më poshtë do të shihni disa prej shenjave që lidhja juaj duhet të marrë fund!

Ju jeni të pakënaqur me marrëdhënien tuaj.

Ju nuk jeni vetvetja kur keni partnerin pranë.

Partneri ka shumë kontroll mbi ju.

Ju jetoni si të izoluar, duke mos takuar askënd përveç tij.

Partneri juaj është xheloz.

Ai ju nënvlerëson ju dhe arritjet tuaja.

Është e pamundur të planifikoni të ardhmen tuaj bashkë.

Partneri përpiqet t’ju bëjë të ndiheni fajtorë.

Ai nuk mund t’i kontrollojë momentet impulsive dhe agresive.

/Blitz.al/

Komento
Shperndaje